V souvislosti s přijatými krizovými opatřeními jsou všechny aktivity pro seniory pořádané městskou části Praha 3 až do 3. listopadu 2020 ZRUŠENY. 

Děkujeme za pochopení.

jazykové kurzy 2020 podzim  luštíme s Prahou III - 2020

Hlavní město s organizací Život 90 zřídilo speciální linku pro seniory, na které bude možné získat informace nebo ve spolupráci se soukromými obchodníky si objednat balíčky potravin nebo hygienických potřeb. Telefonní číslo 800 160 166 je k dispozici nonstop. Na krizovou linku se mohou obracet nejen senioři, ale i široká veřejnost, která může na lince upozornit na seniory ve svém okolí, kteří by mohli potřebovat pomoc.


 


Spolek Moudrá Sovička si pro seniory Komunitního centra Žižkov II. připravil krátké semináře a poradenství k uživatelským dovednostem pro chytré telefony, tablety, počítače a notebooky. Semináře SPOJENÍ NA DÁLKU probíhají online formou, kdy seniorovi postačí zařízení, které je připojeno k internetu, mikrofon a reproduktory nebo sluchátka s mikrofonem. Pokud potřebujete individuální poradenství, spolek Moudrá Sovička nabízí HODINOVÉHO AJŤÁKA NA DÁLKU, ten Vám pomůže vyřešit, veškeré problémy s vaším zařízením. V případě zájmu, kontaktujte spolek na +420 777 611 790 nebo na e-mailu seminar@moudrasovicka.cz. Veškeré tyto služby jsou seniorům poskytovány ZDARMA.

 

semináře - SPOJENÍ NA DÁLKU - Moudrá sovička

 


Právní služby pro seniory

⟶   Po předchozí domluvě - ÚMČ Praha 3, Odbor sociálních věcí, Bc. Zdeňka Hošková, tel.: 222 116 451 či e-mailem na hoskova.zdenka@praha3.cz.