Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Podané interpelace na 23. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 3 konaného dne 21. 6. 2022

 

přednesl člen ZMČ, občan

obsah

předáno komu

vyřízeno dne

1.

J. Belecová

Byla bych ráda seznámena s procesem, případně se zprávami. Říkáte, že Frank Bold nedělá zprávy na zprávy firmy Fosotra, že to má jako podklad, ale vy musíte mít podkladové materiály k tomu, co se děje. Ráda bych to viděla. Zároveň bych ráda věděla finanční prostředky, které již byly vynaloženy. Pokud to v tuto chvíli dosahuje statisíců, ráda bych to viděla. Myslím si, že to zcela jistě dosahuje. (steno str. 25)

O. Rut

18. 7. 2022

2.

J. Belecová

Ráda bych věděla, v jakém stavu je privatizace? Doufám, že to občané vyslechnout a na příštím zastupitelstvu to přijdou s kolegou dovyřešit. Prosím, seznamte mě s tím, kdy bude ukončena privatizace, jak to vypadá a jak překonáváte překážky. Mám dojem, že jich překonáváte hodně, protože nemám zprávy, že by privatizace byla ukončena a že to nestihnete do konce volebního období. (steno str. 26)

J. Bartko

13. 7. 2022

Výpis všech článků

Další 2022

Bez obrázku

Podané interpelace na 22. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 3 konaného dne 15. 3. 2022

11. 04. 2022
Login