Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Podané interpelace na 22. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 3 konaného dne 15. 3. 2022

  přednesl člen ZMČ, občan obsah předáno komu vyřízeno dne
1. J. Belecová Na sociálních sítích zveřejňujete, že děti základních škol budou mluvit plynně anglicky. Vy sama jste nebyla schopna říct, co to znamená, jak sama mluvíte po hodnocení znalosti cizího jazyka angličtiny. Minule jsem vám dala nápovědu, že kategorizace je šestistupňová. Ráda bych věděla, co plynulost znamená, jak budou děti mluvit plynule, jak se to bude testovat a kolik nás to bude stát. Informovala jsem se kolem toho při rozpočtu, nedostala jsem odpověď, minule jsem se také na to ptala.  M. Brychtová 11. 4. 2022
Výpis všech článků

Další 2022

Bez obrázku

Podané interpelace na 23. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 3 konaného dne 21. 6. 2022

20. 07. 2022
Login