Modré zóny byly rozhodnutím hl. m. Prahy dočasně zrušeny. Parkovací oprávnění se do odvolání nevydávají.Parkování je bezplatné. Monitorovací vozidla pouze sledují volné kapacity stání.

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru a na základě rozhodnutí Vlády ČR a vedení MČ Praha 3 je od podnělí 16. března až do odvolání přerušen provoz Informačního centra Praha 3 a obou klietnských center (Milešovská 1, Lipanská 9)

Děkujeme za pochopení.


Parkovací oprávnění do ZPS v Praze 3 vyřizuje

Odbor organizační, oddělení služeb veřejnosti

UPOZORŇUJEME, že od 1. 3. 2020 nebude možné parkovací oprávnění vyřídit ve stávajícím pracovišti v Perunově ulici, ale pouze v Informačním centru Praha 3,  Milešovská 1 nebo v Lipanské ulicI 9 na pracovišti oddělení služeb veřejnosti (Czech POINT)

Oddělení služeb veřejnosti, Klientské centrum I. Milešovská 1, Praha 3

pondělí uzavřeno
úterý uzavřeno
středa uzavřeno
čtvrtek uzavřeno
pátek uzavřeno

Oddělení služeb veřejnosti, Klientské centrum II. Lipanská 7, Praha 3

pondělí
uzavřeno uzavřeno
úterý
uzavřeno uzavřeno
středa
uzavřeno uzavřeno
čtvrtek
uzavřeno uzavřeno
pátek
uzavřeno
 

On-line rezervační systém


Informace k provozu a systému ZPS Praha 3 od 1. 2. 2018 naleznete zde.

Pro informace k ZPS je možné využít telefonní číslo správce zón placeného stání v hl.m. Praze - Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.
+420 257 015 257  (Po-Pá 09:00 — 11:00 a 12:00 — 15:00 hod.):


Všem žadatelům o parkovací oprávnění (POP)  doporučujeme provést na výdejně registraci e-mailové adresy, na kterou  budou zaslány přístupové údaje k osobním stránkám uživatele. Tyto stránky slouží ke správě Vašich parkovacích oprávnění a je možné prostřednictvím těchto stránek provádět některé úkony bez návštěvy výdejního místa.

Pro držitele přenosných parkovacích oprávnění je registrace a zřízení osobních stránek uživatele bezpodmínečně nutné. Bez této registrace není možné užívat a obsluhovat tato přenosná parkovací oprávnění.


Upozornění:

Elektronické prodloužení parkovacího oprávnění (POP)

Pokud má držitel vydané parkovací oprávnění (POP) a je v Osvědčení o registraci vozidla uveden/a jako vlastník vozidla, může žádost o prodloužení POP podat (na základě čestného prohlášení) prostřednictvím Osobních stránek uživatele (OSU). Stejně tak je možné postupovat v případě přenosných parkovacích oprávnění. Přístup do OSU se zřizuje výhradně ve výdejně POP.

Bankovní převod je třeba provést nejméně 5 pracovních dní před vypršením platnosti  stávajícího POP a výhradně se zadaným variabilním symbolem!

Návod na elektronické prodloužení naleznete zde (od str. 20).


Bližší informace naleznete na následujících stránkách:
  parkuj v klidu - OSU

Související dokumenty

Parkovací oprávnění pro elektromobily lze vydávat pouze na výdejně MHMP a to pouze po předchozí domluvě na tel. 236 002 138


Související odkazy