Upozornění na dočasné přerušení provozu tramvají v úseku Flora—Náměstí Míru a změny ve vedení tramvajových linek v oblasti Vinohrad od 10. 8. do 29. 8. 2020

Od pondělí 10. srpna 2020 (přibližně od 4.30 hodin) do soboty 29. srpna 2020 (přibližně do 0.30 hodin) je z důvodu havarijní opravy vodovodu v ulici Jičínské obousměrně přerušen tramvajový provoz v úseku Flora—Náměstí Míru.

Změny tras tramvajových linek

flora_nam_miru_2020-08.PNG

  • Linka číslo 4 je nově provozována celodenně včetně víkendů v trase Čechovo náměstí – Náměstí Míru – I. P. Pavlova – Anděl (v ulici Plzeňské) – Kotlářka – Sídliště Řepy. V úseku Kotlářka – Sídliště Řepy jedou pouze vybrané spoje. V úseku Náměstí Míru – Kotlářka – Sídliště Řepy nahrazuje odkloněné tramvajové linky číslo 10 a 16.
  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Ďáblice ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad, Muzeum, I. P. Pavlova (v ulici Bělehradské) a Bruselská do obratiště Zvonařka.
  • Linka číslo 16 je ve směru od Lehovce ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad, Muzeum, I. P. Pavlova (v ulici Bělehradské), Bruselská a Nuselské schody do obratiště Náměstí Bratří Synků (výstupní zastávka je v ulici Na Zámecké, nástupní zastávka je v obratišti tramvají).
  • Linka číslo 91 je rozdělena na dvě části:
    • Ve směru od Divoké Šárky je zkrácena do zastávky I. P. Pavlova.
    • Ve směru od Ústředních dílen DP je ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad a Muzeum do zastávky I. P. Pavlova v ulici Bělehradské.

Náhradní doprava není zavedena.

Změny v zastávkách autobusů

Pro linky číslo 136, 175 a 913 se ve směru Flora přemísťuje zastávka Orionka o přibližně 150 metrů proti směru jízdy do ulice Benešovské.

Dopravní podnik hl. m. Prahy se omlouvá za případné nepříjemnosti a děkuje za pochopení. Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytne telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17 nebo na www.dpp.cz.


mobilni rozhlas-logo-transparent2Dostávejte aktuální informace z radnice na váš e-mail či mobil — přihlaste se k odběru zpráv zdarma na Mobilní rozhlas

⟶ http://praha3.mobilnirozhlas.cz/registrace

Galerie