Opatření při rekonstrukci výtahu v objektu Seifertova 51

Od 1. srpna do 30. září se rekonstruuje výtah v budově úřadu Prahy 3 v Seifertově ulici. V souvislosti s tím jsou přijata opatření tak, abychom mohli i nadále všechny občany bezproblémově obsloužit.

Na místě jsou v úředních hodinách přítomni tzv. „pomocníci“, kteří mají na sobě viditelné označení. Na sobě nosí červené triko s nápisem „Pomůžeme Vám“. Pokud jste maminka s kočárkem nebo Vám chůze do schodů činí problémy, neváhejte je požádat o pomoc.

V případě, že potřebujete jen vyplnit formulář, nebo pro krátké spíše technické jednání, je v přízemí umístěn stůl s židlemi. Přes službu na recepci si budete moci nechat zavolat pracovníka, se kterým máte sjednanou schůzku.

Senioři a hendikepovaní občané mají možnost objednat si pracovníka, který je v případě potřeby navštíví doma. Pro sjednání takovéto schůzky volejte p. Hoškovou na tel. č. 222 116 451. Pokud by Vám nemožnost využití výtahu znesnadňovala návštěvu úřadu a Vaše záležitosti je možné vyřešit prostřednictvím telefonu či mailu, prosíme, učiňte tak. V opačném případě Vám rádi pomůžeme.

Nebudete-li si vědět rady či budete potřebovat poradit, zavolejte nám na bezplatnou Zelenou linku 800 163 163. Na Vaše dotazy rádi odpoví i na recepci ve vstupní hale budovy.

Úřední hodiny, po které Vám budou asistovat tzv. „pomocníci“, a bude možné telefonicky dojednat návštěvu v domácím prostředí:
Pondělí a středa    8.00−18.00
Úterý a čtvrtek         8.00−12.00