Viry jsou lotři! Chraňte sebe i ostatní

Zdeněk Svěrák, Daniela Kolářová a Ondřej Vetchý podpořili kampaň Prahy 3 za nošení roušek.

Umístěním velkoformátového vizuálu na budovu MČ Prahy 3 v Lipanské 7 odstartovala kampaň za nošení ochranných pomůcek a dodržování hygienických pravidel.

Kampaň bez nároku na honorář svou účastí podpořili Daniela Kolářová, Ondřej Vetchý a Zdeněk Svěrák, který je i autorem jejího názvu Viry jsou lot/II. Hravou formou tak využil novou vizuální identitu Prahy 3. „Děkujeme vám za podporu naší kampaně a kreativní přístup při její tvorbě“, vzkazuje starosta Prahy 3 Jiří Ptáček.

V duchu „Chraňte sebe i ostatní“, vyzývá Praha 3 k nošení roušek, dodržování hygienických pravidel, celkové ohleduplnosti a především vytrvalosti. „Rád bych poděkoval také našim občanům za dosavadní solidaritu, trpělivost a odvahu a zdůraznil potřebu vytrvat. Jen tak se můžeme všichni dříve vrátit do škol, ke své profesi nebo se setkávat se svými přáteli“, vysvětluje starosta.

Velkoformátový vizuál kampaně je umístěn na budově MČ Prahy 3 naproti tramvajové zastávce Lipanská. Zároveň běží na sociálních sítích, v Radničních novinách a na dalších desítkách plakátových ploch Prahy 3.

Viry jsou lotři!