Přihlaste své dítě na příměstský tábor s angličtinou 

Summercamp - příměstský tábor v angličtině s kvalifikovaným rodilým mluvčím a českými asistenty je určen pro děti, které si chtějí užít spoustu zábavy, her a komunikace v angličtině, ale na večer se vždy vracet domů. Zbývá několik volných míst.

Každý den bude tematicky zaměřen a podle toho se bude taky odvíjet procvičovaná slovní zásoba a další hry a soutěže. K tomu jim vydatně pomůže oblíbený areál DDM Ulita (Na Balkáně 2866/17a), který nabízí spoustu zábavy a dobrodružství a rekreační areál Pražačka, který poskytuje prostor pro široké sportovní vyžití. Proškolené lektory zajišťuje jazyková škola, která realizuje dotované kurzy AJ s rodilými mluvčími pro děti z Prahy 3 i během roku.

ulita summercamp 2020První termín od 20.–24. 7. určený pro děti ve věku 5.–6. třídy je již obsazený, ale na termín 3.–7. 8. mají žáci 7.–8. třídy stále ještě možnost se přihlásit. Osm hodin angličtiny bude probíhat od 9.00 do 17.00 hodin, dotovaná cena pro děti z Prahy 3 je stanovena na 1500 korun, tak aby byly finančně dostupné. V ceně tábora je pětidenní program s dopolední zábavnou výukou angličtiny s rodilým mluvčím, obědy, výtvarné a výukové materiály, odměny. V případě velkého zájmu je radnice připravena pro děti zajistit i další termíny. Přihlásit se půjde přes rezervační systém Ulity, který najdete zde.

Příměstský tábor v angličtině navazuje na snahu městské části podpořit a rozšířit jazykové vzdělání dětí z Prahy 3. Kurzy angličtiny pro žáky probíhají již od minulého roku v ZŠ Lupáčova a další se otevřou na ZŠ Jeseniova. Zároveň městská část umožnila i bezplatnou výuku angličtiny pro pedagogy z Trojky.

 

Galerie