Praha 3 má další odběrové místo na antigenní a PCR testování za OC Atrium Flora

Společnost aiomica otevřela ve spolupráci s radnicí a OC Atrium Flora již druhé odběrové místo na COVID-19 v Praze 3. Nachází se přímo za obchodním centrem a je dostupné z ulice Vinohradská a Jičínská. Nabízí antigenní a PCR testování.

Aiomica — Vaľovský, Ptáček, Švenda, Pavlar
Vaľovský, Ptáček, Švenda, Pavlar

Starosta Prahy 3 Jiří Ptáček, předseda představenstva společnosti aiomica Josef Švenda a ředitel OC Atrium Flora Miloš Vaľovský, slavnostně otevřeli nové odběrové místo COVID-19 pro Prahu 3 za OC Atrium Flora.

Po zavedení povinného testování ve firmách dramaticky vzrostl zájem o dobrovolné antigenní testy. Společnost aiomica se proto se svými partnery připravila nové odběrové místo v Praze 3. „Aiomica, která s námi tenhle projekt táhne, naštěstí zareagovala velmi bystře a na Floře jsme otevřeli další testovací centrum. Odběr i čekání na výsledky probíhá venku,“ uvádí starosta Prahy 3 Jiří Ptáček. „Kapacita našeho stávajícího odběrového místa na Havlíčkově náměstí byla plně obsazena. A tak jsme velmi rádi, že jsme byli schopni najít partnera ve vedení OC Atrium Flora, který umožnil rychlé rozšíření této důležité služby veřejnosti,” vysvětluje Josef Švenda, předseda představenstva společnosti aiomica, a.s.

Aiomica — odběrové místo COVID-19 za OC Atrium Flora

Odběrové místo COVID-19 za OC Atrium Flora

 

Odběrové místo zajišťuje testování pro samoplátce, firmy i na žádanky od lékaře. Poskytuje laboratorní antigenní testy, antigenní rychlotesty i standardní testy PCR. Nabízí i možnost vystavit lékařské potvrzení o výsledku testování pro vycestování do zahraničí.

K antigennímu nebo PCR testu lze objednat na Praha 3, za OC Atrium Flora | aiomica

„Děkuji aiomice i OC Atrium Flora za spolupráci. Zůstaňte zdrávi!“, uzavírá starosta Ptáček.