Již jste hlasovali pro své oblíbené infocentrum? Pokud ne, podpořte nás!

Informační centrum Praha 3 se zapojilo do celorepublikové soutěže společnosti Kam po Česku. Do 31. srpna můžete hlasovat o oblíbené turistické infocentrum. Hoďte nám svůj hlas!

Oblíbené IC 2019A.T.I.C. ČR vyhlásilo soutěž popularity turistických informačních center. Na adrese /2MTNMe4 můžete podpořit naše infocentrum, které sídlí v ulici Milešovská, poblíž kostela Nejsvětějšího Srdce Páně.ic

Informační centrum oslavilo letos na jaře 5 let svoji existence. Nabízí širokou škálu služeb a poradenské činnosti včetně zajímavého dramaturgického programu. V suterénu se nachází Galerie Toyen, která má za cíl podpořit místní výtvarnou komunitu pořádáním výstav. Konají se zde také Žižkovské rozhovory s Martinem Severou, autorská čtení, diskuze a besedy různého charakteru. Od 1. dubna 2019 zde funguje také „zelená linka“ městské části Praha 3. Linka je určena pro všechny občany, kteří mají jakýkoliv dotaz spojený s úřadem či městskou částí Praha 3. Na bezplatnou infolinku 800 163 163 lze telefonovat v pracovní dny 9–16 hodin.  

Soutěž ve spolupráci s asociací zajišťuje společnost Kam po Česku, na jejichž webových stránkách hlasování probíhá v období od 21. června do 31. srpna 2019. Hlas je možné poslat jednomu z více než 440 certifikovaných informačních center, tedy takovému, které máte v oblibě nebo které vám pomohlo.

Pro eliminaci vícečetného hlasování  je při hlasování jako identifikátor použit e-mail hlasujícího. 

Hlasovat  je možné jen jednou v každém z krajů. 

V soutěži bude rovněž vylosováno 14 hlasujících, kteří budou odměněni pěknou cenou zajištěnou členy rady ATIC z jednotlivých krajů. 

Vítězná informační centra v každém z krajů budou slavnostně vyhlášena a oceněna.