V Olšance opět tančili senioři 

V Kongresovém sále hotelu Olšanka dne 8. listopadu 2016 od 14.00 do 17.00 hodin proběhlo „Taneční odpoledne“ pro seniory.

Akci zahájil zástupce starostky David GregorTanečníciPři letos posledním „Tanečním odpoledni“ bylo pro seniory připraveno drobné občerstvení a bohatá zábava, kdy si senioři společně s hudebníky Žižkovanky zavzpomínali na legendární melodie a roztančili parket. Seniorům z Prahy 3 zazpívala za doprovodu kapely Žižkovanka dlouholetá sólistka Žižkovanky Alena Mravcová, dlouholetý kapelník staročeské dechovky Stanislav Lerch a sólista Jan Hrdlička, který mimo jiné spolupracuje s orchestrem Dr. Jiřího Sládka. Tato taneční odpoledne pro vás již 16 let připravuje MČ Praha 3 ve spolupráci s dechovým orchestrem Žižkovanka kapelníka Petra Soviče a vstup na akci byl již tradičně zdarma.

„Jsem potěšen, že se zde opět sešlo velké množství milovníků dobré hudby. Mohu Vás ujistit, že i v příštím roce budeme v cyklu „Taneční odpoledne“ pokračovat.“ Uvedl zástupce starostky David Gregor.