V kině Aero se promítalo s Trojkou pro rodiny

V rámci květnové akce Trojka pro rodiny zavítali 21. května do kina Aera malí i velcí diváci, kteří měli možnost zdarma zhlédnout animovaný film Pračlověk.

IMG_9169Podruhé proběhlo promítání filmu pro rodiče s dětmi, které doplňuje měsíc plný aktivit nazvaný Trojka pro rodiny. Film tvůrců legendární Ovečky Shaun zaručil kvalitní zábavu, kdy různé gagy a šprýmy hlavního hrdiny vykouzlily dětský smích i úsměv u dospělých, zároveň se všichni dozvěděli důležitou věc: jak vznikl fotbal.

imageTrojka pro rodiny nabídla v areálu Pražačky zdarma plavání, v parku Parukářka se konala Cesta pohádkovým lesem, kam za dobrodružstvím zavítala spousta dětí s rodiči, nebo přednáška na téma Mediační techniky v rodinných vztazích.

V květnu můžete ještě zavítat na přednášku na téma Jak na dluhy (23. 5. od 15 hodin v informačním centru), prožít Bojovku na Vítkově (27. 5. od 15 hodin), nebo si prohlédnout Žižkovskou věž (28. – 30. 5.). V neděli 29. května se v Komunitním centru Husitská koná akce SWAP – výměna Pošli to dál!