Veletrh prázdninových aktivit láká na nabídku letních táborových turnusů 

V pořadí pátý ročník Veletrhu prázdninových aktivit pro děti a mládež se koná 25. února v Obchodním domě Atrium Flora od 14 do 18 hodin. Rodiče a děti můžou vybírat z pestré nabídky pobytových a příměstských táborů s různým zaměřením.

Přestože zima ještě neřekla poslední slovo, již nyní mnozí můžou přemýšlet, kam vyrazit na prázdniny na tábor. Neziskovky z Prahy 3 na jednom místě představí svoji nabídku letních příměstských a pobytových táborů, jež se liší svým zaměřením a atraktivitou. Vybírat lze z táborů sportovních, turistických, baletních, filmových a mnohých jiných, určených jak pro děti předškolního věku, tak pro teenagery. Na místě budou i pracovníci jednotlivých organizací nebo městské části Praha 3, kteří zodpoví dotazy zájemců, případně je na tábor rovnou přihlásí.

Praha 3 pravidelně a průběžně podporuje letní prázdninové aktivity, a to i formou dotací, které neziskové organizace a sportovní kluby čerpají.

Na veletrhu svou činnost představí tyto organizace:
117. PS KALICH, BUČI, DDM PRAHA 3 - ULITA, ŠIKOVNÉ DĚTI — Kutil junior, CENTRUM PRO INTEGRACI CIZINCŮ, ATELIÉR KROUŽEK, AEROŠKOLA — Společnost pro podporu a rozvoj kina AERO, BOXING CLUB REBEL, KIDDŮM  — Centrum mladých objevitelů, Junák – český skaut 4. PŘÍSTAV JANA NERUDY PRAHA, KROUŽKY A PROUŽKY, DDM PRAHA 2, KUNG-FU ŠKOLA PETRY LORENZOVÉ, KIDS ON TRACK, CLUB SPORT VÍTKOV, MY.AKTIVITY, RODINNÝ KLUB ULITKA, SPORTOVNÍ KLUB FC BUČIS TEAM, DANCEWAY KLUB, 01/71 ZO ČSOP KONIKLEC, LUDUS MAGNUS

prázdniny na trojce 2020 -web