Přeskočil recepční pult a odcizil nejen knihu „Pokoj v duši“

Krádež věcí zaznamenaly kamery.

Policisté z žižkovského místního oddělení pátrají od poloviny května po neznámém mladíkovi, který využil nepřítomnosti recepční hotelu na Vinohradské ulici a přeskočil pult recepce, odkud odcizil hotovost asi tisíc korun, červený pořadač s nabídkami okružních jízd po Praze, volně odloženou kabelku s mini notebookem, doklady, platební kartou a knihu „Pokoj v duši“. Způsobená škoda se pohybuje kolem jedenácti tisíc korun. V případě dopadení mu hrozí za trestný čin krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku až dvouleté vězení. Jakmile se neznámý muž věcí zmocnil, přeskočil pult zpět a utekl do ulice Vinohradská. Celou událost naštěstí zaznamenaly kamery a policisté tak znají podobu podezřelého.

K popisu:

Jedná se o muže ve věku kolem pětadvaceti až třiceti let, vysoký asi 170 centimetrů, střední postavy. Má zřejmě snědší pleť a vousy střižené kolem brady. Oblečený byl do bílé košile, modré bundy značky G-Star Raw bez kapuce, modrých džínů s černým páskem a na nohách měl černobílé boty sportovního stylu. Na hlavě měl kšiltovou čepici černé barvy s bílým logem.

Jakékoliv informace vedoucí k dopadení tohoto muže přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR.

por. Bc. Jana Rösslerová 24. 6. 2013

lupic

Galerie