Odcizil ze sklepa nejprve pilu, pak kolo

Policisté pátrají po neznámém muži, který se v ulici Koněvova vloupal do sklepa.

V úterý 7. února 2012 nejprve chvíli po půl páté odpoledne a pak asi hodinu poté poškodil neznámý muž zámek vstupních dveří jednoho z domů na Praze 3 v ulici Koněvova a následně vniknul do sklepních kójí, odkud odcizil nejprve motorovou pilu a poté dámské horské kolo. Celková škoda se vyšplhala k více jak dvaceti tisícům, nicméně policistům se podařilo odcizené věci v jednom z bazarů nalézt a vrátit je zpět majitelce. Neznámý muž je podezřelý z trestného činu krádeže vloupáním a porušování domovní svobody, za což mu v případě dopadení hrozí až tříleté vězení. Policistům se podařilo zajistit videozáznam z kamerového systému uvnitř domu, kde je vidět podezřelý muž jak prochází na chodbě s odcizenými věcmi.

K popisu: muž ve věku kolem 30 až 40 lety je vysoký asi 170 centimetrů střední postavy. Má hnědé krátké vlasy s výraznými kouty a několikadenní strniště. V době krádeže byl oblečený do prošívané zimní bundy a kalhot s velkými kapsami na bocích stehen. Na nohou měl obuté černo bílé tenisky.

Jakékoliv informace k tomuto muži a jeho pohybu přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo na kterékoliv služebně Policie ČR.