Odcizené sudy

Od 1. července 2014 zaznamenali policisté z místního oddělení na Jarově v ulicích Jeseniova - Za Žižkovskou vozovnou - Koněvova - Jana Želivského zvýšený počet vloupání do restauračních zařízení. Pachatelé v těchto případech odstranili visací zámek skladovacích prostor a poté z nich odcizili sudy s alkoholickými i nealkoholickými nápoji.

Vzhledem k tomu, že ke krádežím dochází v městské zástavbě v časovém rozmezí od 23. do 9. hodiny ranní a je vysoce pravděpodobné, že pachatelé sudy přepravují vozidlem (dodávkou), chtěli bychom požádat občany Jarova o ostražitost a spolupráci. Jestliže v nočních hodinách spatří osoby, které se podezřele pohybují v okolí restauračních zařízení nebo dokonce přemisťují kovové sudy, ať neprodleně kontaktují bezplatnou linku 158. Přivolaná policejní hlídka prověří, zda se jedná o pachatele trestného činu či pracovníka restauračního zařízení.

Pokud by občané měli nějaké poznatky k tomuto druhu trestné činnosti, budeme velmi rádi, když nám je sdělí (i anonymně) na telefonním čísle 974 853 705 či emailem na orp3.mop.jarov.podatelna@pcr.cz.

Policie ČR