Nález mumifikované mrtvoly

Pražská policie byla v pondělí 10. června přivolána do Biskupcovy ulice v souvislosti s nálezem mumifikovaných ostatků staré ženy.

V pondělí 10. června před 8. hodinou ranní byla pražská policie přivolána do suterénních prostor domu v ulici Biskupcova v Praze 3, kde mělo docházet k nesrovnalostem při vyklízení. Policie byla v souvislosti s oznámením informována o skutečnosti, že se jedná o pronajaté nebytové prostory s nahromaděným odpadem, které má v užívání obyvatelka domu spolu se svou 85letou matkou. Přivolaná policejní hlídka při prohlídce uvedených nebytových prostor nalezla v hromadě odpadků mumifikovanou mrtvolu ženy. Z dostupných informací vyplývá, že se s největší pravděpodobností jedná tělo zmiňované staré ženy, která podle všeho zemřela za dosud nevyjasněných okolností před mnoha týdny.

Vzhledem k okolnostem nálezu byl na místo přivolán koroner a vzápětí i policejní lékař. Celý případ začali prověřovat pražští kriminalisté. Okolnosti úmrtí objasní až výsledky nařízené soudní pitvy.

mjr. Bc. Andrea Zoulová