Host přišel o věci během spánku

Dvojice odcizila v noci věci za necelých padesát tisíc korun.

189374_89530_Podezrela_dvojice.jpg

Policisté z pražského Žižkova pátrají od 24. června po mladé dvojici, která vnikla v noci do volně přístupného pokoje v hotelu na Dalimilově ulici, využila spánku devatenáctiletého hosta a odcizila mu notebook, fotoaparát, mobilní telefon a tablet v celkové hodnotě téměř padesát tisíc korun.

Policisté naštěstí disponují kamerovými záznamy, které zachytily podezřelou ženu s culíkem a mladého muže kolem čtvrté hodiny v noci, o nichž se navíc policisté domnívají, že by se mohlo jednat o drogově závislé osoby, a to především podle jejich roztěkaného chování. Dvojice nejprve vstoupila do hotelu společně, ven však odešel nejprve muž a o několik minut později i žena, dokonce s odcizeným notebookem. Vlasy už měla ovšem rozpuštěné a maskovala se dioptrickými brýlemi s tmavými obroučkami.

189373_89529_muz.jpg

Dvojice je podezřelá ze spáchání trestného činu krádeže a porušování domovní svobody, za což ji v případě dopadení hrozí až dvouleté vězení. Jakékoliv informace k jejich pohybu, pobytu nebo totožnosti přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR.

por. Bc. Jana Rösslerová 28. 8. 2013