po-stopach-osmicek_banner

Otestujte své znalosti a vyhrajte s mobilní aplikací Po stopách osmiček v Praze 3!

Praha 3 spustila do provozu mobilní aplikaci Po stopách osmiček v Praze 3, která přináší rozšiřující a lehce edukativní pohled na venkovní výstavní expozici stejného názvu, která trvá již od letošního dubna na náměstí Jiřího z Poděbrad. Cílem aplikace je podpořit zájem veřejnosti, včetně mládeže, o již probíhající výstavu poskytnutím nové možnosti dozvědět se nejen mnohé nové informace, rozvíjející základní sdělení výstavy, ale také ověřit si následně své znalosti a mít možnost být za své znalosti oceněn.

Díky našemu projektu Po stopách Osmiček v Praze 3 máte možnost vidět nejenom naši panelovou výstavu na náměstí Jiřího z Poděbrad a zasoutěžit si, ale také navštívit například největší vojenské pohřebiště v Praze – Olšanské hřbitovy. V rámci komentovaných prohlídek s historikem Mgr. Adamem Hájkem máte příležitost 25. října a 1. listopadu 2018. Začátky v 11.00, 13.00 a 14.30 hodin. Místo setkání vždy před hlavním vchodem z Vinohradské ulice. Maximální počet účastníků je 20 osob na skupinu, rezervace na vlastap@praha3.cz, telefon: 222 116 282.

Aplikaci do svých mobilních telefonů můžete stáhnout buď pomocí zde uvedeného odkazu, nebo díky QR kódu, který je umístěn také na úvodním panelu venkovní výstavy na náměstí Jiřího z Poděbrad.

po stopách "osmiček" v praze 3 - QRPo spuštění aplikace se dozvíte jak dále postupovat, pokud se budete chtít do testování svých historických znalostí pustit.

Návod a další informace najdete v článku zde, v záložce Po stopách osmiček v Praze 3.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AtelierHavelka.Osmicky