po-stopach-osmicek_banner

Mobilní aplikace Po stopách osmiček v Praze 3

Gratulujeme, zodpověděli jste všechny kvízové otázky správně a nyní máte možnost se přihlásit do slosování o zajímavé ceny!

Zde naleznete soutěžní list C, který vytištěním, správným vyplněním a odevzdáním (či zasláním) na níže uvedenou adresu Informačního centra Prahy 3 zařadíte do soutěže o ceny.

Soutěž o ceny: Zašlete či doneste vytištěný a správně zodpovězený bonusový kvíz C s jeho přílohou na adresu Informačního centra Prahy 3 - Milešovská 846/1, a přihlaste se tak do soutěže o ceny.

Pravidla soutěže:
Do soutěže se může přihlásit každý, kdo správně vyplní soutěžní list C s bonusovým kvízem, vyplní a podepíše přílohu s prohlášením o zpracování osobních údajů a toto dohromady zašle, případně osobně zanese na adresu Informačního centra Praha 3, Milešovská 846/1, Praha 3 (roh náměstí Jiřího z Poděbrad a Milešovské ulice), a to nejpozději do 5. 12. 2018. Obálku označte názvem Po stopách osmiček.

Pracovní listy se špatně vyplněnými odpověďmi, bez vyplněného souhlasu se zpracováním osobních údajů, nebo dodané po termínu 5. 12., budou neplatné a do slosování tedy nebudou předány. Tři správně vyplněné soutěžní listy budou slavnostně vylosovány 10. 12. 2018 na Škroupově náměstí v 17.00 hodin, při příležitosti zakončení projektu Po stopách osmiček v Praze 3.

Každý ze tří výherců obdrží poukázku na 2 vstupenky do Žižkovského divadla Járy Cimrmana a limitovanou kolekci upomínkových předmětů projektu Po stopách osmiček v Praze 3.

Výherci budou informováni na vyplněné kontakty ze soutěžních listů.

Související dokumenty