Veletrh Volný čas na Trojce nabídnul dětem a rodičům mimoškolní aktivity

V úterý 6. září uspořádala radnice Prahy 3 velmi zajímavou a užitečnou akci zaměřenou na prezentaci aktivit organizací volného času na Praze 3. Druhý ročník tohoto veletrhu volnočasových aktivit pro děti a mládež se uskutečnil na náměstí Jiřího z Poděbrad za účasti radní pro školství MČ Praha 3 Jaroslavy Sukové.

Letošního ročníku využilo ke své prezentaci 32 organizací, které jsou svojí činností zaměřeny na práci s mladými lidmi. Velkému zájmu všech přítomných se těšily především praktické ukázky bojových umění, bike show, taneční představení a mnohé další. Odpoledne plné her, soutěží, výtvarných dílen a mnoha jiných zájmových kroužků využili mnozí zájemci přímo k vyzkoušení konkrétních aktivit. Tu nejvhodnější si mohli nejen vybrat, ale rovnou na místě se do kroužku i přihlásit. Mnohé organizace si připravily pro návštěvníky různé workshopy, v nichž atraktivní formou představily svoji činnost.

Vydařenému odpoledni přálo i počasí a bylo vidět, že si tento typ prezentace možností trávení volného času dětí a mládeže našel mezi obyvateli naší městské části značnou oblibu.