V Palečkovi se konala vánoční dílna

<strong>V pátek 25. 11. proběhla v Rodinném a komunitním centru Paleček vánoční dílna, která je velmi oblíbená a každý rok také hojně navštěvovaná</strong>.

IMG_0019Tradiční vánoční dílna se konala dva dny před první adventní nedělí. Možnost vyrobit si adventní věnce, svícny, ale i další vánoční dekorace si využila v prostorách Palečka nejen široká veřejnost z Prahy 3, ale také klienti OSPOD Praha 3, kteří Palečkovy služby pravidelně využívají. Rodiče s dětmi měli na výběr z různého materiálu, v Palečkovi vládla vánoční atmosféra, kterou umocňovala radost z vyrobených předmětů, jež nechybí doma během adventních svátků. Vánoční atmosféru dokreslovala výborná chuť i aroma svařeného vína a nechyběly ani domácí laskominy na společném stole.IMG_0041

„Spolu se svým synem jsme vyrobili adventní věnec, který ozdobí naší domácnost a navodí u nás vánoční pohodu a harmonii. Všem přeji klidné svátky a mnoho dárků pod stromečkem,“ uvedl zástupce starostky David Gregor, který se se zúčastnil vánoční dílny.

Kdo nestihnul vánoční dílnu, nemusí litovat. Stačí sledovat program Rodinného a komunitního centra Paleček, kde je připravený další program s tematikou Vánoc.