Ulitu rozezní bubenické rytmy TAM TAM BATUCADA

Bubenická show souboru TAM TAM BATUCADA bude ve čtvrtek 25. července jedním z vrcholů Kempu Studentské akademie, který probíhá v Domě dětí a mládeže Ulita na Balkáně.

182889_83347_Batucada2.jpg

Kemp Studentské akademie se uskutečňuje v rámci projektu „Můžu ti pomoct?“ obecně prospěšné organizace Dialog Jessenius o.p.s., jehož cílem je nabídnout dětem a mládeži ve věku od 13 do 20 let smysluplné trávení volného času, a tak působit jako prevence před rizikovým chováním.

Vedle Fotografické a Radio akademie v DDM Ulita nabízí Studentská akademie Filmovou ve Studiu FAMU, ART v Meetfactory, Hudební v Music City, Divadelní v divadle NoD a Djskou v Roxy.

Přehlídka kreativních počinů studentů jednotlivých akademií se uskuteční ve čtvrtek 25. července od 16.00 hodin v areálu Domu dětí a mládeže Ulita Na Balkáně. Návštěvníci zde budou mít příležitost zhlédnout v premiéře klip hudební formace UGC nebo vítězný film Antifetfestu „Celý život online“. Na programu budou i hudební vystoupení studentských muzikantů pod vedením Slávka Jandy, taneční improvizace s Adamem Halašem nebo nahrávky a reportáže rádia Woe. Přehlídka Studentských akademií, na kterou je vstup zdarma, vyvrcholí bubenickou show TAM TAM BATUCADY.

Kemp Studentkých akademií se uskutečňuje za podpory třetí městské části.