Teen Challenge oslavil 5. narozeniny ve vnitrobloku na Havlíčkově náměstí

Pátým rokem funguje Centrum dětí a mládeže Teen Challenge na adrese Havlíčkovo náměstí 11, kde pracovníci klubu poskytují zázemí a poradenství pro desítky dětí a adolescentů.

web1Centrum dětí a mládeže Teen Challenge sídlilo v Chlumově ulici a v roce 2012 se za pomoci městské části Praha 3 přestěhovalo do nových zrekonstruovaných prostor ve vnitrobloku na Havlíčkově náměstí. Zde nabízí dětem a teenagerům bohatý program, jak trávit smysluplně svůj volný čas. Teenageři se učí zodpovědnosti, týmové spolupráci, aktivnímu přístupu k životu a společnosti.web3

„Po celý rok plánujeme pravidelné odpolední programy pro tři věkové skupiny. Nově vyzvedáváme děti již rovnou po škole, díky tomu ulehčíme rodičům, kteří si pro děti přijdou až do klubu. Během jarních prázdnin plánujeme lyžařský pobyt u Jáchymova a v létě pojedeme již na patnáctý tábor,“ zaznělo během slavnostního odpoledne.

web4Na narozeninovou party přišla i starostka Vladislava Hujová, která poblahopřála dětem i pracovníkům Teen Challenge vše nejlepší k 5. narozeninám.

Teen Challenge je mezinárodní křesťanská organizace založena Davidem Wilkersonem v roce 1958 v New Yorku. Její hlavní činností a posláním je pomoci stát se psychicky zdravými, citově vyváženými, sociálně zabezpečenými, fyzicky zdatnými lidmi.

Klub Beztíže