Nová Trojka vstoupila do druhé dekády

Již deset let míří rodiče a děti za zábavou i vzděláváním do prostor Rodinného a kulturního centra Nová Trojka v Jeseniově ulici. Oslavy jubilejních 10. narozenin se soutěžemi pro děti i se slavnostním nakrojením dortu se uskutečnily v pátek 21. června.

178365_76782__MG_7871.jpg

V páteční dopoledne se zaplnily nejen herny a další prostory centra, ale slavilo se také venku před Novou Trojkou, kde se děti dobře bavily při soutěžích inspirovaných malými i velkými klučičími hrdiny. Desetileté působení „Trojky“ na trojce dokumentovalo také promítání fotografií z jejích akcí.

178506_76949__MG_7874.jpg

„Doufám, že takové rušno a halas jako dnes tady bude pořád,“ popřála Nové Trojce mnoho dalších spokojených dětí i rodičů její ředitelka Edita Janečková. Důležitého úkolu slavnostního nakrojení narozeninového dortu se ujala zástupkyně starostky Miroslava Oubrechtová. „Chtěla  bych poděkovat nejen paní ředitelce, ale také všem jejím spolupracovníkům, kteří se na chodu Nové Trojky podílejí a jsem moc ráda, že tady takový prostor pro rodiče s dětmi máme,“ dodala místostarostka Oubrechtová.