Na Havlíčkově náměstí se budou R-Mosty promítat pod širým nebem

V posledním zářijovém týdnu po celé republice tradičně probíhá Týden nízkoprahových klubů, který veřejnosti ukazuje užitečnost této sociální služby pro děti a mládež. Při této příležitosti proběhne na Havlíčkově náměstí filmová projekce pod širým nebem.

191323_90739_cekarna.jpg

Nízkoprahový Klub R-Mosty se, jako každý rok, chystá setkat s obyvateli Prahy 3 u veřejného promítání dokumentárního filmu s výstižným názvem „Čekárna na dospělost“.

Právě nízkoprahový klub je takovým místem, kde mohou mladí lidé nalézt odpočinek, inspiraci i zázemí proto, aby se mohli vydat ke spokojené a tvořivé dospělosti.

Také Klub R-Mosty na Havlíčkově náměstí k takovým službám patří. V minulém roce využilo „čekárnu“ R-Mostů 144 mladistvých obyvatel Prahy 3 a letos je to již více než stovka. „Je za námi významný kus práce a chtěli bychom se o tento úspěch podělit i s ostatními obyvateli naší městské části,“ říká vedoucí klubu Tomáš Rezek.

„Všechny bych rád pozval v pondělí 23. září na veřejné promítání dokumentárního filmu Čekárna na dospělost, které proběhne pod širým nebem na prostranství Havlíčkova náměstí. Akce začíná za soumraku v 19.00 hodin a končí ve 21.45. Během této doby promítneme film dvakrát a návštěvníky pohostíme dobrou kávou nebo čajem,“ upřesňuje Tomáš Rezek.

Více na www.r-mosty.cz a na www.streetwork.cz.