Přijďte si zatančit na Parukářku

V rámci festivalu Žižkov sobě 2012 se ve dnech 13. – 14. června uskuteční na Parukářce vystoupení ska & reggae formací. Jako každý rok se můžete těšit na prosluněnou atmosféru, netradiční občerstvení a kvalitní hudební produkci.

Chancers

Vrch svatého kříže zažije smršť skapunkového řádění. Ve středu 13. června vystoupí hudební formace Chancers, Pub Animals a Chaotic. Tyto skupiny spojuje záliba v tanečních reggae rytmech a agresivních melodických linkách, které roztančí každého příznivce alternativní hudby. Na scéně bude kromě živé hudební produkce i DJs stan Radia 1.

Dub Pistols

Ani následujícího dne nebudou návštěvníci ochuzeni o výbornou show. Ve čtvrtek 14. června zamíří na Parukářku britská formace Dub Pistols, která ve svém projevu mísí hip hop, ska, dub & punk. Dub Pistols jsou klubovým fenoménem devadesátých let, spolupracovali s mnoha zahraničními kapelami, jako jsou Moby, Limp Bizkit, Korn nebo Ian Brown. Jejich energické skladby ozdobily hollywoodské trháky Bad Company, Mystery Men či Blade II. Dub Pistols znají i fanoušci počítačových her, k nimž napsali mnoho soundtracků. Jako zvláštní host vystoupí také objev české alternativní scény – písničkář Bonus.

Zadejte text