Oslavy Dne dětí na náměstí Jiřího z Poděbrad již ve čtvrtek

Také letos připravila městská část Praha 3 Dětský den se zajímavým programem. Zábavné odpoledne plné her, soutěží a písniček se uskuteční na náměstí Jiřího z Poděbrad ve čtvrtek 31. května od 16 do 18.30 hodin. Děti se můžou těšit na vystoupení Michala Nesvadby, Jaroslava Uhlíře, Báry Šedivé, Míši Váňové, Petra Salavy nebo The Beatles Revival.

Soutěžní program se nebude odehrávat jen na pódiu, ale bude probíhat po celém náměstí - děti budou mít možnost navštívit dvanáct stanovišť, na kterých se představí například hasiči, myslivci, modeláři, republiková i městská policie, Dům dětí a mládeže Ulita nebo Vojenský historický ústav Praha. Přichystáno je ale též divadelní představení souboru Romaneto, závodit se bude na dětském dopravním hřišti a vyrábět pečetě a razit mince se děti naučí v koutku historie.

Kdo z dětí na svoji účastnickou kartu získá minimálně šest razítek, může se zúčastnit slosování o řadu atraktivních cen i symbolických medailí – to proběhne na hlavním jevišti v 17.00 a 18.00 hodin.