FRESH SENIOR – program na květen

FRESH SENIOR PRAHA 3 a MČ PRAHA3 vás v květnu zvou na pravidelná kulturní a společenská setkání

pondělí 6. 5. v 16 hodin, KC Vozovna

KYTAROVÉ VYSTOUPENÍ ALEXANDRA GLIZE

Vynikající francouzský kytarista, který studoval klasickou kytaru ve Francii i ve velké Británii, a který ve své hře využívá systém looper k vrstvení zvuků, rytmů a melodií. Těšit se můžete na živelnou, temperamentní a virtuózní kytarovou hru v rytmu flamenca, jazzových fúzí, ale i rockových melodií.

pondělí 13. 5. v 15:50 hodin, Karlínské nám. v Sokolovské ul., P-8

NOVÝ KARLÍN

Původně dělnický Karlín po záplavách v roce 2002 prochází velkými urbanistickými změnami s mnoha novými hlavně administrativními budovami, které byly navrženy významnými architektonickými studii. Některé ze staveb byly odbornou veřejností i oceněné. Průvodkyní bude opět Marie Hátleová.

pondělí 20. 5. v 16 hodin, KC Vozovna

JAK SE NENECHAT ZMÁST – MÉDIÍM NA KLOUB

Záplava informací nejrůznější kvality se na každého hrne ze všech možných koutů. Ani o informace v některých periodikách či v médiích se ne lze opřít a nejvíc dezinformací lze najít na internetu, sociálních sítích a v mailové komunikaci. Jak nepodlehnout úmyslně lživým nebo nesmyslným informacím a nestát se součástí šíření nepravd či polopravd vysvětlí Ing. Zdeněk svoboda.

pondělí 27. 5. v 16 hodin, KC Vozovna

FRESH MEMORY- JOGGING PRO SVĚŽÍ PAMĚŤ

Pokračování oblíbeného a praktického cyklu procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti pod odborným vedením certifikované trenérky paměti III. stupně Mgr. Adriany Rohde Kabele.


Změna programu vyhrazena. Kapacita sálu je omezena – místa k sezení na www.kcvozovna.cz/program nebo v kanceláři KC Vozovna (út-čtv 14-17). Vstup na pořady je zdarma. Pořádá spolek Porte za podpory MČ Prahy 3 www.freshsenior.cz Adresa místa konání: KC Vozovna, Za Žižkovskou vozovnou 18, Praha 3, Informace, rezervace míst a přihlášky do klubu Fresh senior- info@porteos.cz, tel. č. 224 326 180 (út- pá 10:00- 14:00 nebo hodinu před začátkem programu v místě konání pořadu)

Fotogalerie