FRESH SENIOR -– program na duben

PRAHA 3 a MČ PRAHA3 vás zvou na pravidelná kulturní a společenská setkání

pondělí 1. 4. v 16 hodin, KC Vozovna
KOMPONOVANÉ VYSTOUPENÍ MARTY TÖPFEROVÉ

Pořad se zpěvačkou a písničkářkou, která díky své emigraci v dětství poznala Jiné kultury a inspirovala se latinskoamerickou hudbou, kterou také skládá. Svou hudební kariéru zahájila ještě v bývalém Československu, kde zpívala osm let klasickou a lidovou hudbu ve sborech v Čechách a po emigraci pokračovala ve Spojených státech amerických.

pondělí 8. 4. v 16 hodin, KC Vozovna
CESTOPIS S MARTINEM KRATOCHVÍLEM

Další ze zajímavých cestopisných besed se světoběžníkem a uznávaným hudebníkem Martinem Kratochvílem. Představí nám, kudy vedla obchodní cesta se vzácnými pryskyřicemi - země kadidlové stezky.

pondělí 15. 4. v 16 hodin, KC Vozovna
PROČ JSME TU POTREBNÝ…

Otázka, která se vnucuje lidem úměrně jejich klesající samostatnosti a společenskému uplatnění. Jaká je role seniora ve společnosti? Neklesá jeho význam s věkem? Jak se vyrovnat s klesající výkonností i pohyblivostí? Přednáška Ing. Zdenka svobody.

pondělí 29. 4. v 16 hodin, KC Vozovna
FRESH MEMORY- JOGGING PRO SVĚŽÍ PAMĚŤ

Pokračování oblíbeného a praktického cyklu procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti pod odborným vedením certifikované trenérky paměti III. Stupně Mgr. Adriany Roh de Kabele.

Změna programu vyhrazena. Kapacita sálu je omezena -místa k sezení na www.kcvozovna.cz/program nebo v kanceláři KC vozovna (út–čtv 14–17). Vstup na pořady je zdarma. Pořádá spolek Porte za podpory MČ Praha 3 www.freshsenior.cz Adresa místa konání: KC vozovna, Za Žižkovskou vozovnou 18, Praha 3, Informace, rezervace míst a přihlášky do klubu Fresh senior- info@porteos.cz , tel. č. 224 326 180 (út- pá 10:00 - 14:00 nebo hodinu před začátkem programu v místě konání pořadu)