FRESH SENIOR – program na červen

FRESH SENIOR PRAHA 3 a MČ PRAHA3 vás v červnu zvou na pravidelná kulturní a společenská setkání

pondělí 3. 6. v 16 hodin, KC Vozovna

Balady o lásce

Zhudebněné balady Francoise Villona a Vítězslava Nezvala v podání muzikanta aranžéra a skladatele Daniela Dobiáše a herce Josepha Guruncze s kořeny v Jihoafrické republice. Vstup zdarma. Místa k sezení na www.kcvozovna.cz/program nebo v kanceláři KC Vozovna /út-čtv 14-17/.

pondělí 10. 6. v 16 hodin, KC Vozovna

Průkopníci Himálají s Martinem Kratochvílem

Film o Tilmanovi a Shipronovi a o historii dobývání Himálají, který představí cestovatel a hudebník Martin Kratochvíl, znalec Himálají, jež se staly jeho srdcovou záležitostí. Vstup zdarma. Místa k sezení na www.kcvozovna.cz/program nebo v kanceláři KC Vozovna /út-čtv 14-17/.

pondělí 17. 6. v 16 hodin, KC Vozovna

Fresh memory – jogging pro svěží paměť

Poslední díl oblíbeného cyklu procvičování dlouhodobé i krátkodobé paměti pod odborným vedením certifikované trenérky paměti III. stupně Mgr. Adriany Rohde Kabele před letními prázdninami. Vstup zdarma. Místa k sezení na www.kcvozovna.cz/program nebo v kanceláři KC Vozovna /út-čtv 14-17/.14-17).


Změna programu vyhrazena. Kapacita sálu je omezena – místa k sezení na www.kcvozovna.cz/program nebo v kanceláři KC Vozovna (út-čtv 14-17). Vstup na pořady je zdarma. Pořádá spolek Porte za podpory MČ Prahy 3 www.freshsenior.cz Adresa místa konání: KC Vozovna, Za Žižkovskou vozovnou 18, Praha 3, Informace, rezervace míst a přihlášky do klubu Fresh senior- info@porteos.cz, tel. č. 224 326 180 (út- pá 10:00- 14:00 nebo hodinu před začátkem programu v místě konání pořadu)