Veletrh Prázdniny na Trojce láká na nabídku letních aktivit

V pořadí čtvrtý ročník veletrhu pro děti a mládež se koná 27. února v obchodním centru Atrium Flora od 14 do 18 hodin. Rodiče a děti můžou vybírat z pestré nabídky pobytových a příměstských táborů s různým zaměřením.

DSC_0509Přestože zima ještě neřekla poslední slovo, již nyní mnozí můžou přemýšlet, kam vyrazit nebo umístit svoje ratolesti na prázdniny na tábor nebo letní kurz. Neziskovky z Prahy 3 představí na jednom místě svoji nabídku letních pobytových táborů, jež se liší svým zaměřením a atraktivitou. Vybírat lze z táborů sportovních, turistických, tanečních, filmových a mnohých jiných, určených jak pro děti předškolního věku, tak pro teenagery. Na místě budou i pracovníci jednotlivých organizací nebo městské části Praha 3, kteří zodpoví dotazy zájemců, případně je na tábor rovnou přihlásí.

Praha 3 pravidelně a průběžně podporuje letní prázdninové aktivity, a to i formou dotací, které neziskové organizace, sportovní kluby a dětské organizace čerpají od městské části. Více informací naleznete zde.