Praha 3 se připojí koncertem „be happy s epi“ k Národnímu dni epilepsie

Koncertem 26. září na náměstí Jiřího z Poděbrad, kde vystoupí Michal David a další známí umělci, se městská část Praha 3 připojí k Národnímu dni epilepsie.

be happy s epi 2017Návštěvou akce, která má za cíl ukázat, jak se lze vyrovnat s životními peripetiemi, jež přináší život s epilepsií, máte možnost podpořit nemocné s epilepsií.

„S epilepsií se potýká v České republice více než 80 tisíc obyvatel. Mnozí z nich se musí vypořádat s různými překážkami, které jim nemoc přináší. Akce „be happy s epi“ ukáže, že s touto nemocí se dá žít zcela normální život,“ uvedl zástupce starostky Ivan Holeček, který srdečně zve na Koncert ke dni epilepsie.

Kromě vystoupení diskotékového krále Michala Davida se můžete těšit na další zvučná jména jako Dalibor Gondík, Michaela Nosková, Ivana Korolová, Jan Bendig nebo rock´n´roll v podání Beatles revival. Před kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad proběhne také prezentace Neziskových organizací. Bude připravený také další doprovodný program a soutěže pro děti. Písničkami pobaví babypunková kapela Pískomil se vrací, pohádky slibuje vystoupení Divadla v pytli.

Akce začíná ve 14 hodin.