Barevná planeta 3 aneb Den dětí na Jiřáku

Ve čtvrtek 29. května od 14.00 hodin vypukne na náměstí Jiřího z Poděbrad to pravé dětské běsnění. Pod názvem Barevná planeta 3 zde městská část Praha 3 pořádá Den dětí.

80823_27367_Den_deti_MG_9382.jpg

Průvodci odpolednem plného soutěží, atrakcí, písniček a legrace  budou Magda Reifová a Zděnek Lahoda. Děti se mohou těšit na vystoupení kapely Pískomil se vrací, hlasové ekvilibristy Hlasoplet, bublinového mága, mistry světa v jojování nebo na ukázky mistrů bojového umění Jiu-jitsu.

80923_27374_Den_deti_MG_9300.jpg

Na náměstí Jiřího z Poděbrad se bude také v průběhu celého odpoledne až do 18 hodin soutěžit. “Každé dítě zde dostane soutěžní plánek se stanovišti, na kterých se budou plnit různé zábavné úkoly. Za jejich splnění obdrží razítka a vyplněný list pak děti vloží do slosování. A ceny budou vskutku atraktivní, jednou z hlavních cen je například celoroční rodinná vstupenka do pražské zoo,” prozrazuje zástupkyně starostky Miroslava Oubrechtová.

39732_8007_najiraku2.jpg

Soutěžit se bude u stanovišť Policie ČR, Mysliveckého svazu, Hasičského sboru, záchranné jednotky, městské policie, Domu dětí a mládeže Praha 3 ULITA nebo na koloběžkové dráze. Chybět ale nebude ani oblíbené  malování na obličej, stánek s balónky nebo s panenkami, modeláři a jejich dokonalé modely aut na ovládání a samozřejmě občerstvení. Těšíme se na všechny děti, které si chtějí naplno užít svátku!