Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Pop Balet: Trapno — Ponec divadlo pro tanec

TRAPNO | PONEC - divadlo pro tanec (divadloponec.cz)

Trapno je třetím celovečerním počinem souboru, který v předchozích letech uvedl premiéru představení Soul Seekers (autorka Zuzana Dobešová, 2021) a Yes. (autorka Jana Hampl Maroušková, 2023). Dalším projektem souboru byl komponovaný večer CoLab (2023), který vznikl za podpory festivalu Tanec bez hranic. CoLab je představení tvořené třemi choreografiemi od zahraničních tvůrců Kino McHugh, Vaska Nasonova a Kenana Dinkelmanna. Pop Balet je profesionální taneční soubor navazující na tradici Pop Baletu založeného v 70. letech Věrou Veselou, po níž následně soubor přebrala Majka Piskořová Veselá. V současnosti s talentovanými tanečníky na nových projektech spolupracuje choreografka Jana Hampl Maroušková.  Vstupenky přes reenio.cz.

18. 5. 2024
od 20:00 do 21:30

Kultura

Ponec – divadlo pro tanec

Husitská 899/24A

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login