Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Sousedská snídaně — KC Vozovna

Sousedská snídaně - KCVozovna.cz

Uvař, upeč, poděl se! Nabídněte, co máte rádi a ochutnejte, co neznáte. Poznejte nové lidi a nahlédněte do svých kuchyní. Co si navaříme, to si také sníme, takže dobroty s sebou! První letošní snídaně je tady a tentokrát si už vystačíme „jen“ se sousedskou bez konkrétního tématu, zato stejně parádní jako vždy předtím. Můžete si prodloužit masopustní náladu a inspirovat se pokrmy, jimiž se posilňujeme před začátkem jarního půstu. Těšíme se nejen na vaše lívance, ale i přesahy do všech kuchyní a jedlé zajímavosti všech druhů. Vedle sdílení jídla a radosti si tentokrát můžete užít hned dvě dílny. Zkuste si výrobu textilních šperků nebo se stavte na výtvarnou dílnu s umělcem Radimem Strakou, který je autorem aktuální výstavy ve Vozovně. Vstup zdarma, příspěvek na vyrábění šperků 30—120 Kč

24. 2. 2024
od 10:00 do 12:00

Společenské akce

MČ Praha 3

kulturní centrum Vozovna

Hartigova 2687/164

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login