Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

M. Trpišovská: Kolečko / Ověřitelé — Divadlo Ponec

Kolečko: Ověřitelé | PONEC - divadlo pro tanec (divadloponec.cz)

„Jsou tři a ověřují ověřené“. Jak je ovlivněn úhel pohledu vnitřními pocity a pohybem v prostoru? Tanečně-vizuální představení, inspirované knihou Zuzany Demlové “Pohádky o kolečkách a nekonečnu”, vás vezme na exkurzi do světa optiky a relativity. Demonstrací na primitivním tvaru kolečka nabídne jednoduché chápání fyziky a optiky navázané na vnitřní světy jednotlivých aktérů. Díky syntéze výtvarného a tanečního umění tak umožní setkání dětských a dospělých diváků v podobě intenzivního zážitku. Stačí jen zapojit fantazii. Vstupenky pře GoOut.

4. 3. 2024
od 10:00 do 11:30

Kultura

Divadlo Ponec

Husitská 899/24A

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login