Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Eli a kol. / M. Eliášová, orchestr BERG: Stále stejný příběh — Divadlo Ponec

Stále stejný příběh | PONEC - divadlo pro tanec (divadloponec.cz)

Čím je nejlepší na světě být? Obyčejnou trávou nebo krásnou bylinou, myší nebo ptákem? A co člověkem? Představení pro všechny generace o touze žít a přežít. Hlavním kreativním přístupem je tu recyklace - stále se opakující koloběh života, nové vyprávění starých příběhů i další život nástrojů a rekvizit, pro které se tvůrci ponořili do svých kouzelných skladů. Z dřívějších představení tam na svou příležitost čeká například sbírka ptačích vábniček, mechanické metronomy i zdánlivě obyčejné předměty, které v sobě ukrývají magické zvuky. Diváci dostanou příležitost zapojit se do vytváření zvukové krajiny příběhu. Představení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Děti od 6 let jsou vítány v doprovodu dospělých. Vstupenky přes GoOut.

25. 2. 2024
od 18:00 do 19:30

Kultura

Divadlo Ponec

Husitská 899/24A

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login