Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Sdílny: Kurz šití na stroji — KC Vozovna

Sdílny: kurz šití na stroji - KCVozovna.cz

Kurzy šití pokračují! Naučíte se základní práci na šicím stroji, získáte cit pro střihy, seberete odvahu sundat si při šití náprstek a na závěr si ušijete třeba vlastní tašku. Lekce šití na stroji povede paní Eva Skalická, která se krejčovskému řemeslu věnuje celý život a jeho půvab ráda předává dalším generacím. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky. Zkoušecí látky, šicí stroje i veškeré pomůcky budou k dispozici na kurzu. Sdílny propojují ty, kteří chtějí předat své znalosti a dovednosti s těmi, kteří je chtějí vstřebávat. Vstupné dobrovolné.

19. 9. 2023
od 16:00 do 18:00

Společenské akce

Kulturní centrum Vozovna

Koněvova 2687/164

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login