Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Houslové sonáty mistrů 19. a 20. století — Gloria Ilves a Kamil El-Ahmadieh

Program - Atrium na Žižkově (atriumzizkov.cz)

Společný koncert estonské houslistky Glorie Ilves a klavíristy Kamila El-Ahmadieha představí tři sonáty v úpravě pro housle a klavír z období 19. a 20. století. Všechny spojuje forma sonátového cyklu, ačkoliv pojetí je v případě všech tří interpretovaných skladatelů zcela odlišné. Od tajemné a ironické sonáty Claude Debussy- ho, přes lyrizující sonátu Johannese Brahmse, až po temnou sonátu Sergeje Prokofjeva z válečného období. Vstupné: 200 Kč / studenti, senioři, ZTP a ZTTP 100 Kč, prodává organizátor na GoOut.cz, pořádá: Spolek ICL ve spolupráci Sibelius Academy & Atrium na Žižkově.

31. 3. 2023
od 19:00 do 20:30

Kultura

Atrium na Žižkově

Čajkovského 12/12a

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login