Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Žižkovský industriál* — Infocentrum Praha 3

Oddělení Informačního centra | Praha 3

Kreativní workshop a architektonická vycházka pro děti ve věku 9—11 let. Potvrdíme si, že Žižkov býval místem malých podniků a výrobních hal, najdeme více než 120 let starou roletárnu, která do dnešních dní přežila jako jediná v Evropě. A i my si něco vyrobíme: mýdlo… Sraz v Infocentru Praha 3. Lektorky: Kateřina Lopatová a Dana Schlaichertová. Workshopy se konají díky finanční podpoře MK ČR (grant Kreativní učení 3/2022). Vstup zdarma. Na programy označené hvězdičkou * je třeba si vyzvednout volné vstupenky z důvodu omezené kapacity, Vstupenky budou k dispozici na recepci Infocentra Praha 3, vždy od prvního pracovního dne v daném měsíci, od osmi hodin. Děkujeme za pochopení.

25. 1. 2023
od 14:15 do 15:45

Společenské akce

MČ Praha 3

Infocentrum Praha 3

Milešovská 846/1

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login