Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Jednodenní cyklovýlet s přípravkou s Ulitou

www.ulita.cz

Vydejte se s námi na jednodenní cyklovýlet do okolí Prahy. Čeká vás dobrodružný a zábavný výlet s našimi lektory, během cesty si zlepšíš kondičku a zdokonalíš jízdu na kole ve městě i v terénu. Během krátkých pauz si zahrajeme nejrůznější hry a možná bude i koupání.  Cyklovýletu bude předcházet povinná přípravka, kde se dozvíš co vše má tvé vybavení na kolo obsahovat, společně zkontrolujeme stav tvého kola. Řekneme si něco o bezpečnosti na komunikacích a jízdě ve skupině a hlavně se seznámíme. Přípravka je povinná a bez jejího absolvování se nelze účastnit cyklovýletu. Věk účastníků: 9—15 let, cena: 600 Kč. Více informací na www.ulita.cz.

23. 9. 2022
od 14:00 do 16:00

Společenské akce

Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita

Na Balkáně 2866/17a

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login