Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Playing Divas Vol. II — Monika Omerzu Midriaková — Atrium na Žižkově

Playing Divas: Monika Omerzu Midriaková - Atrium na Žižkově (atriumzizkov.cz)

Novou sérii Playing Divas vol. II. přivítáme na letní scéně Atria s hudebnicí a skladatelkou filmové hudby Monikou Omerzu Midriakovou a jejím projektem Léto s Monikou, který nadchne svou svěží lehkostí a promyšlenými texty. V Atriu zahraje ve dvojici s kytaristou a chystá mix starších i nových songů.


Programová sekce Playing Divas vol. II představuje pětici hudebnic, jejichž společným jmenovatelem je svébytná autorská vize –  Moniku Omerzu Midriakovou, Sisu Fehér, Teu Sofiu, Dorotu Bárovou a Ivu Bittovou & Čikori. Playing Divas vol II. pocházejí z rozličných kulturních prostředí a přináší tak do své tvorby nejen různé hudební vlivy, ale i různé jazyky – na koncertech uslyšíte kromě češtiny a slovenštiny také polštinu a srbštinu. Z hudebních nástrojů zazní v sérii klavír, violoncello, housle, klávesy, kytara a syntezátory.

Vstupenky na další koncerty ze série naleznete zde.

7. 7. 2022
od 19:00 do 20:30

Kultura

Atrium na Žižkově

Čajkovského 12/12a

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login