Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Hudba o třetí: Kateřina Konopová & Lukáš Michel — Atrium na Žižkově

Hudba o Třetí: Kateřina Konopová & Lukáš Michel - Atrium na Žižkově (atriumzizkov.cz)

Lyrické „Příběhy v hudbě“ z děl světoznámých skladatelů v podání sehraných pianistů. Dvořákovy, Mozartovy a Bizetovy romantické pasáže, či čtyřruční zpracování části Smetanovy Vltavy.


HUDBA O TŘETÍ
Máte rádi klasickou hudbu, ale nedaří se vám při večerních koncertech udržet hlavu vzhůru? Tak hlavu vzhůru! Řadu „Hudba o třetí“ jsme totiž připravovali právě pro vás. Přijměte pozvání na sérii 8 odpoledních sobotních koncertů, které jsou vhodné pro pravidelné posluchače stejně tak jako pro ty, kteří se naslouchat hudbě teprve učí. V podání vynikajících českých interpretů (Anna Paulová, Jiří Sycha, Filip Dvořák…) a komorních sestav (Alinde Quintet, Duo Mellison, Kontrast duo, Trio Incendio…) uslyšíte nejen světově uznávaná díla. Uslyšíte klavír, akordeon, cembalo, klasickou kytaru, violoncello, cembalo, hoboj, klarinet ale i fagot nebo lesní roh. Takto pestrý poslech se vám proto jednoduše stane hlavní kulturní víkendovou aktivitou, a to, aniž byste ponocovali.

14. 5. 2022
od 15:00 do 16:00

Kultura

Atrium na Žižkově

Čajkovského 12/12a

Praha 3

Přidat do Google kalendáře
Login