jméno kontakt pozice
Bešťáková Miluše tel.: 222-116-530 e-mail: miluseb@praha3.cz pokladní
Břichnáčová Dana tel.: 222-116-327 e-mail: danab@praha3.cz účetní
Danihelková Elena tel.: 222-116-323 e-mail: elenad@praha3.cz účetní
Dreveňáková Milena tel.: 222-116-320 e-mail: milenad@praha3.cz vedoucí oddělení účetnictví
Freyová Miroslava tel.: 222-116-322 e-mail: miroslavaf@praha3.cz účetní
Hovádková Lenka DiS. tel.: 222-116-329 e-mail: lenkaho@praha3.cz účetní
Ing. Jakoubková Michaela tel.: 222-116-343 e-mail: jakoubkova.michaela@praha3.cz referent oddělení rozpočtu
Ježková Jitka tel.: 222-116-346 e-mail: jitkaj@praha3.cz referent oddělení rozpočtu
Kadlecová Věra tel.: 222-116-356 e-mail: verakad@praha3.cz účetní
Loučková Andrea tel.: 222-116-316 e-mail: louckova.andrea@praha3.cz referent oddělení rozpočtu
Nováková Marcela tel.: 222-116-328 e-mail: marcelan@praha3.cz účetní
Oščipovská Jitka tel.: 222-116-333 e-mail: jitkao@praha3.cz vedoucí oddělení poplatků
Peprníčková Lenka tel.: 222-116-321 e-mail: lenkap@praha3.cz účetní
Ing. Sajfrtová Lenka tel.: 222-116-340 e-mail: lenkas@praha3.cz vedoucí odboru ekonomického
Ing. Šejvlová Zuzana tel.: 222-116-348 e-mail: zuzanase@praha3.cz vedoucí oddělení rozpočtu
Špáková Věra tel.: 222-116-214 e-mail: verask@praha3.cz účetní, pokladní
Šrajerová Denisa tel.: 222-116-332 e-mail: denisas@praha3.cz referent oddělení poplatků
Urbánková Jitka tel.: 222-116-330 e-mail: jitkau@praha3.cz referent oddělení poplatků