Všechny kandidátní listiny

 
Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Hlasy Pořadí
zvolení
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
4 ANO 2011 1 Venhoda Petr Bc. 32 ANO ANO 2 702 3,02 1
4 ANO 2011 2 Brückner Filip Bc. 44 ANO ANO 2 684 3,00 2
4 ANO 2011 3 Novotná Marcela Ing. 49 ANO ANO 2 686 3,00 3
4 ANO 2011 4 Tacl David M.A. 34 ANO ANO 2 653 2,97 4
4 ANO 2011 5 Soukup David Bc. 47 ANO ANO 2 634 2,94 5
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 1 Bellu Alexander Mgr. 31 ODS ODS 5 051 3,19 1
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 2 Říhová Lýdia PhDr. Ph.D. 69 KDU-ČSL KDU-ČSL 4 669 2,95 2
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 3 Mikuláš Mojmír Ing. 50 Svobodní Svobodní 4 722 2,98 3
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 4 Vítkovská Lucie Mgr. 33 ODS ODS 4 605 2,91 4
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 5 Novotný Jan Bc. 23 ODS ODS 4 580 2,89 5
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 6 Sunegha Tomáš JUDr. 54 KDU-ČSL KDU-ČSL 4 647 2,93 6
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 7 Kalivoda Tomáš Bc. 31 ODS ODS 4 603 2,90 7
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 8 Papež Michal Bc. 34 ODS ODS 4 550 2,87 8
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 9 Pecićová Gabriela PhDr. MBA 39 ODS ODS 4 606 2,91 9
6 Pro Prahu 3-ODS,KDU-ČSL, Svob. 10 Štampach Tomáš Bc. 33 Svobodní Svobodní 4 602 2,90 10
7 Zelení a nezávislí 1 Rut Ondřej Mgr. 36 Zelení Zelení 2 228 3,84 1
7 Zelení a nezávislí 2 Chmelová Martina Mgr. 53 NK BEZPP 2 010 3,46 2
7 Zelení a nezávislí 3 Michalk Žaloudek Matěj Ing. arch. 32 Zelení Zelení 1 995 3,44 3
8 Česká pirátská strana 2 Štrébl Štěpán 27 Piráti Piráti 4 267 3,21 1
8 Česká pirátská strana 3 Svrček Jiří Bc. 26 Piráti Piráti 4 221 3,17 2
8 Česká pirátská strana 4 Belecová Jana 41 Piráti Piráti 4 113 3,09 3
8 Česká pirátská strana 5 Bartko Jan 28 Piráti Piráti 4 106 3,09 4
8 Česká pirátská strana 6 Musil Pavel JUDr. 45 Piráti BEZPP 4 182 3,14 5
8 Česká pirátská strana 7 Brychtová Margita DiS. 35 Piráti Piráti 4 009 3,01 6
8 Česká pirátská strana 8 Doseděl František Mgr. 31 Piráti Piráti 4 028 3,03 7
8 Česká pirátská strana 9 Kratochvílová Anna 28 Piráti Piráti 4 008 3,01 8
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 1 Ptáček Jiří 39 TOP 09 TOP 09 4 691 3,11 1
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 2 Mikeska Tomáš Ing. 70 STAN STAN 4 661 3,09 2
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 3 Vronský Michal Mgr. 40 TOP 09 TOP 09 4 548 3,02 3
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 4 Bína Jan Bc. 53 TOP 09 TOP 09 4 425 2,94 4
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 5 Dobeš Pavel Mgr. 36 STAN BEZPP 4 465 2,96 5
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 6 Materna Jan RNDr. Ph.D. 50 TOP 09 TOP 09 4 531 3,01 6
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 7 Horázný Ondřej JUDr. Ing. 57 TOP 09 TOP 09 4 415 2,93 7
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 8 Pecka Robert Mgr. 27 TOP 09 TOP 09 4 406 2,92 8
9 TOP 09 a Starostové (STAN) 9 Křeček Pavel Mgr. 36 STAN BEZPP 4 432 2,94 9

Zdroj: www.volby.cz