Milešovská 846/1, Praha 3 (roh náměstí Jiřího z Poděbrad a Milešovské ulice)                                           Tel. kontakt: +420 222 232 464

           galerie toyen - logo

Informační centrum Praha 3 opět v provozu

Po více než půl roce otevřela městská část Praha 3 prostory Informačního centra Praha 3, které byly z důvodu rekonstrukce suterénních prostor přes léto zavřené.

Od 1. prosince 2016 je otevřeno přízemí Infocentra, Galerie Toyen v suterénních prostorách zahájila provoz začátkem tohoto roku. Od února 2017 zde každý měsíc proběhne výstava významného výtvarníka, který má souvztažnost s Prahou 3. Otevírací doba pro veřejnost je pondělí a středa 919 hodin, úterý, čtvrtek a pátek 916 hodin.

Od prosince 2016 je v  prostorách Informační centra na adrese Milešovská 1, Praha 3 zahájen provoz Poradenského centra odboru živnostenského. Činnost a služby zde poskytované jsou zajištovány pracovníky živnostenského odboru, a to každé úterý v  čase od 9 do 12 hodin, přičemž zájemcům o vstup do podnikání zde budou poskytovány zejména informace ve vztahu k základní orientaci z problematiky živnostenského podnikání, dokladování odborných způsobilostí a další.  Současně si dovolujeme upozornit, že poradenské centrum je určeno primárně a pouze k poskytování informací k podnikání, tedy není zde možno učinit ohlášení živností, ohlášení změny či podat žádost.

Každé čtvrtek od 10 do 14 hodin je k dispozici Ombudsman pro seniory, který poskytuje seniorům Prahy 3 poradenství v oblasti bydlení, důchodů, sociálních a zdravotnických služeb, volnočasových aktivit, zajišťuje bezplatné
právní poradenství, doprovod při úředních jednáních a pomoc v tíživých životních situacích.

infocentrum@praha3.cz

Podrobné kontakty naleznete zde.

program IC - červen 2017 galeria toyen - výstava achrer - červen 2017
program IC červenec/srpen 2017