Milešovská 846/1, Praha 3 (roh náměstí Jiřího z Poděbrad a Milešovské ulice)                                           Tel. kontakt: +420 222 232 464

Informační centrum Praha 3 opět v provozu

Po více než půl roce otevírá městská část Praha 3 prostory Informačního centra Praha 3, které byly z důvodu rekonstrukce suterénních prostor přes léto zavřené.

3Od 1. prosince 2016 je otevřeno přízemí Infocentra, suterénní prostory budou v provozu začátkem tohoto roku.

Otevírací doba pro veřejnost je pondělí a středa 919 hodin, úterý, čtvrtek a pátek 916 hodin.

Informační centrum zve veřejnost hned na několik novinek.

1Od začátku prosince 2016 do konce ledna 2017 bude k vidění rozšířený Žižkovský betlém. K loňským figurkám  Švejka, Járy Cimrmana, žižkovského Pepíka, žižkovské fifleny,  strážmistra, Rychlých šípů s Bublinou, Jana Tleskače na kole, Franze Josefa I., Karla Hartiga, T. G. Masaryka,  „svaté žižkovské rodinky“ (Josef, Marie, kočárek s Ježíškem) přibyly nové figurky, a to Jaroslav Ježek, harmonikář, Jaroslav Seifert, nóbl dáma a nóbl pán, paní Milerová, pumpa, kočka a dva domy - činžovní dům s hospodou a a průčelí domu s krámkem.

2Od prosince 2016 je v  prostorách Informační centra na adrese Milešovská 1, Praha 3 zahájen provoz Poradenského centra odboru živnostenského. Činnost a služby zde poskytované jsou zajištovány pracovníky živnostenského odboru, a to každé úterý v  čase od 9 do 12 hodin, přičemž zájemcům o vstup do podnikání zde budou poskytovány zejména informace ve vztahu k základní orientaci z problematiky živnostenského podnikání, dokladování odborných způsobilostí a další.  Současně si dovolujeme upozornit, že poradenské centrum je určeno primárně a pouze k poskytování informací k podnikání, tedy není zde možno učinit ohlášení živností, ohlášení změny či podat žádost.

Na začátku roku bude otevřena také nová Galerie Toyen, která se bude nacházet v suterénních prostorách. Od února 2017 proběhne každý měsíc výstava významného výtvarníka, který má souvztažnost s Prahou 3.

infocentrum@praha3.cz

Podrobné kontakty naleznete zde.

plakat_IC_01_2017_A1