Zapojte se do ankety a hlasujte o titul Podnikatel a živnostník roku!

Od 1. října odstartovala soutěž Podnikatel a živnostník roku, kterou pořádá žižkovská radnice. V rámci ní můžete udělovat hlasy svým oblíbeným živnostníkům, jež poskytují služby na Praze 3.

podnikatel roku - banner novýKdo  má  nejlepší  kávu?  Kde  vás  perfektně ostříhají nebo nabídnou nejlepší  svíčkovou?  Otázky,  které  si  můžou  začít  podkládat  všichni  obyvatelé  Prahy  3.  Ve dvoukolové anketě mají sami obyvatelé třetí městské části možnost jak nominovat, tak i hlasovat, odborná porota pak vybere vítěze. Radnice chce soukromníkům pomoci s rozvojem služeb a věří, že anketa zvýší podporu podnikání na území Prahy 3.

podnikatel roku leták náhled„Pro nás   je   důležité   zvyšovat   spokojenost, jak ze strany živnostníků, tak i občanů. Pro  živnostníky  hledáme  způsob,  jak  je  podpořit. Pro občany pak, jak je pozvat tam, kde se jim za dobré peníze dostane kvalitních služeb,“ řekla starostka Prahy 3 Vladislava Hujová.

Přihlášení a nominovaní podnikatelé budou rozřazení do čtyř kategorií dle oboru jejich podnikání:

  • OBCHOD
  • SLUŽBY
  • RESTAURACE A KAVÁRNY
  • KULTURA, VZDĚLÁVÁNÍ A SPORT

V rámci těchto kategorií poté mohou občané udělovat hlasy svým oblíbeným podnikatelům. Do druhého kola soutěže poté postoupí 10 semifinalistů z každé kategorie s největším počtem hlasů.

V každé ze čtyř kategorií bude vyhlášeno 1., 2. a 3. místo. Dále bude vybrán jeden podnikatel a jeden živnostník jako absolutní vítěz soutěže. Porota také udělí speciální cenu Mladému podnikateli do 30ti let a Společensky odpovědné firmě. Vítězové  se  budou  moci  honosit  titulem  „nejlepší“  ze  svého  oboru,  městská  část  je  proto  přesvědčena,  že  bude  pro  obyvatele  Žižkova,  Vinohrad  i  Jarova  anketa  přínosem  a  budou  se  chtít  sami  zapojit.  Všichni vítězovou budou vyhlášeni do 5. 1. 2018.

Udělovat hlasy můžete na adrese www.podnikatel-roku-praha3.cz od  1. října 2017.

P3_Podnikatel roku 2017_logo