Velikonoční pondělí s Glenem Hansardem v žižkovském Atriu!

glen hansardNa Velikonoční pondělí 17. dubna, od 19:30, pro vás připravila příspěvková organizace Za Trojku skutečnou lahůdku. V Atriu na Žižkově uskuteční svůj koncert známý irský hudebník, zpěvák a držitel Oskara, Glen Hansard. Protože je kapacita sálu pouhých 120 míst, neváhejte se zakoupením vstupenek v předprodeji přímo v Atriu nebo v síti Ticketpro, Go Out a Ticketportal.

Při své třídenní návštěvě České republiky, po jediném sólovém koncertě na Moravě, odehraje Glen Hansard, který před deseti lety získal spolu s Češkou Markétou Irglovou Oscara za nejlepší filmovou píseň, v pondělí 17. dubna neplánovaně „last minute“ koncert v Praze v koncertní síni žižkovského Atria (Čajkovského 12). Vystoupení se uskuteční v rámci Hansardovy soukromé návštěvy České republiky, po dokončení natáčení jeho nového sólového alba. Poté umělec odjíždí na několikatýdenní evropské turné s akustickým projektem Eddieho Veddera, lídra skupiny Pearl Jam.

Část koncertu s Glenem Hansardem odehraje jeho vzácný host, španělský kytarový virtuos dvorní kytarista Leonarda Cohena, Javier Mas (http://www.leonardcohen.com/band/javier-mas-old-ideas-world-tour). Českým hostem Glena Hansarda bude talentovaný hudebník, který si říká Thom Artway.

Vystoupení tohoto jedinečného irského umělce v Atriu bude jednak ve znamení ohlédnutí na dobu před šestnácti lety, kdy se v České republice objevil poprvé, a současně i průřezem tvorby z jeho sólového období, včetně těch nejnovějších písní. V průběhu koncertu se ke slovu se dostane především Hansardova „španělka“, ale také ukulele a klavír.

Neváhejte se zakoupením vstupenky, cena vstupného k sezení v předprodeji je 400 Kč a 450 Kč na místě.