trojka pro seniory - logo  trojka pro rodiny - logo  trojka pro sport - logo  trojka pro kulturu - logo

Patrony projektů Trojka pro seniory a Trojka pro rodiny jsou místostarostové městské části Praha 3 Ivan Holeček David Gregor. Patronem projektu Trojka pro sport je radní MČ Praha 3 Irena Ropková. Patronem projektu Trojka pro kulturu je radní MČ Praha 3 Radek Hlaváček. Veškeré aktivity v jednotlivých programech jsou pro občany MČ Praha 3 zdarma.

 

 

 
Trojka_pro_seniory+rodiny_listopad_prosinec_Stránka_1 Trojka_pro_seniory+rodiny_listopad_prosinec_Stránka_2
Mikuláč N3 - OSPOD 2/12/2018

žížkovanka - adventní prosinec 2018

Trojka pro seniory - kurzy podzim 2018

Krav Maga Žižkov - tréninky prosinec

Senioři z Trojky navštívili Žižkovskou televizní věž a plavili se po Vltavě

 

V rámci zářijového programu Trojka pro seniory si zájemci z třetí městské části prohlédli Žižkovskou televizní věž a plavili se po Vltavě.

Velký ohlas sklidily prohlídky Žižkovské televizní věže a plavba po Vltavě již v červnu, kdy se obě akce letos konaly poprvé. IMG_0294

Opět během tří dnů, tentokrát od 3. až do 5. září, městská část umožnila seniorům zavítat do observatoře Žižkovské televizní věže, užít si nádherné výhledy na domovskou čtvrť a IMG_0444přilehlé okolí. Prohlídkám Žižkovského vysílače pak ve vybraných hodinách byli přítomni i místostarostové Prahy 3 Ivan Holeček a David Gregor.

Spolu s nimi 6. září v odpoledních hodinách nastoupili senioři na palubu parníku Cecilie zakotveného na nábřeží před nemocnicí na Františku. Pamětihodnosti na březích Vltavy mohli zhlédnout z pohodlí kajuty nebo paluby. Celou okružní plavbu mezi Smíchovem a Štvanicí obohatil poutavý průvodcovský výklad, včetně možnosti občerstvení.

Na vlnách po Vltavě se občané Prahy 3 mohou plavit ještě v rámci programu Trojka pro rodiny a to v sobotu 15. září, kdy je naplánovaná plavba parníkem do ZOO Praha. Více informací zde.

Text a foto: Pavel Šmída